Як створити NFT гру, наприклад, як Axie Infinity?

Axie Infinity - одна з найпопулярніших у мережі NFT ігор, тому не дивно, що люди хочуть створити свого власного конкурента для цієї гри.

Зараз кількість щоденних активних користувачів зменшилася порівняно з піком, який був в листопаді. Але вони все ще мають майже 1,5 мільйона людей, які входять щодня. На момент написання цієї статті монети Axie коштували близько 55 доларів, а ринкова капіталізація становила близько 4,2 мільярда доларів. Цих цифр достатньо, щоб будь-хто захотів взяти участь у грі.

Сама гра частково належить гравцям і керується ними, що робить її справжньою ініціативою спільноти, а не тим, що зазвичай створюється та продається розробниками. Гравці можуть заробляти токени AXS, які потім можуть використовуватися для формування гри або обміну на внутрішньому ігровому ринку.

Щоб зрозуміти їх бізнес-модель, спочатку потрібно зрозуміти принцип гри. Вона обертається навколо істот під назвою Axies, які «люблять битися, будувати та полювати за скарбами». Гравці можуть збирати Axies та розгортати їх у всесвіті гравців, який постійно вдосконалюється і розширюється.

У грі використовується вбудований блокчейн і технологія NFT, яка винагороджує гравців за вхід і участь. Він використовує привабливу модель, яку описують як «грай і заробляй» або «грай, щоб заробляти», і створює екосистему, в якій як гравці, так і компанія, можуть заробляти гроші.

Тепер, коли ви знаєте основи, постає питання: як можна наслідувати її приклад? На щастя, ми знаємо відповідь.

Придумайте свою ідею

Перше, що вам потрібно зробити, це придумати свою ідею гри. Наслідування — це найкращий шлях до майстерності, звичайно ж, але є велика різниця між наслідуванням і відвертим плагіатом. Головне — черпати натхнення від Axie Infinity, але придумати щось своє.

Основні речі, які треба врахувати, створюючи свою ідею

Основна концепція: це трохи нагадує еквівалент вашої гри в стислому вигляді. Як би ви описали її для тих, хто ніколи не грав раніше і хто навіть не чув про неї? Що робить вашу гру унікальною, і чому гравці повинні грати саме в неї, а не в будь-яку іншу гру конкурентів?

Про що буде гра: це ґрунтується на першому пункті, але йде на крок далі. Вашою центральною концепцією може бути гра про ніндзя або піратів, де гравці можуть будувати армії та обмінюватися солдатами один з одним. Сама ж гра може бути про столітню війну з метою визначенням переможця, наприклад.

Ігровий світ: так само, коли автор пише роман чи створює фільм, вам потрібно вигадати світ, у якому будуть відбуватись події гри. Можливо, це наш світ чи дещо інша його версія. А можливо, це абсолютно новий світ, населений міфічними істотами та фантастичними расами.

Якими будуть ваші герої: жоден світ неповний без персонажів, які в ньому живуть. Так, ви можете надати своїм гравцям гнучкість у створенні та відтворенні будь-яких персонажів, які вони можуть уявити. Але вам все одно доведеться витратити деякий час на роздуми про головних, другорядних персонажів та NPC (non-player characters) - персонажів, які не є гравцями, але з якими вони можуть взаємодіяти.

Створіть творчу команду

Ваш наступний крок – розпочати створення команди для розробки гри. Це включатиме пошук сценариста, який може конкретизувати світ, персонажів і працювати над сюжетною лінією. Вам також треба буде витратити деякий час на пошук художника NFT, який може створити необхідні візуальні образи.

Як правило, ваш художник NFT і ваш сценарист будуть тісно співпрацювати з художником, який малює персонажів, ігрові предмети та інші засоби, які ви можете використовувати, щоб оживити свій світ. Потім письменник зазвичай бере ці візуальні образи і створює для них назви та описи, а також вписує їх у ширшу сюжетну лінію, яка може зацікавити і сподобатися гравцям.

Залежно від ваших власних навичок і того, наскільки ви хочете бути залученими до опрацювання деталей гри, ви також можете запросити в свою команду креативного директора. Його робота — працювати над загальним баченням гри та переконатися, що все, що роблять ваші письменники та художники, штовхає вашу гру у правильному напрямку.

Найміть розробника блокчейну NFT

Після того, як ви створили свою творчу команду, ви готові почати роботу над проектом гри. Для цього вам знадобиться розробник, але не будь-який розробник – вам потрібен той, хто має перевірений досвід роботи з блокчейном і технологією NFT. Він зможе допомогти вам знайти правильні рішення та виконати розробку вчасно та за бюджетом.

Створіть спільноту

Створення спільноти є гарною ідеєю для будь-якого продукту чи послуги, але це надто важливо для ігор NFT, таких як Axie Infinity. Оскільки саме спільнота дає їм силу та робить їх можливими в першу чергу.

Є багато різних способів, як це зробити. Більшість ігор NFT використовують сервери Discord, частково тому, що це постійний фаворит серед технічної спільноти. Подумайте про створення власного сервера Discord і, можливо, навіть запросіть професійних гравців стати модераторами.

Ви також можете використовувати групи на сайтах соціальних мереж, а також рекламу та маркетинг для того, щоб залучати людей і підтримувати з ними зв’язок. І, мабуть, найкраща новина полягає в тому, що ви можете почати працювати над цим, поки ваша гра NFT все ще знаходиться в розробці. Окрім того, що це дозволить вам створити готову аудиторію користувачів на момент запуску, це також дозволить вам запросити людей, щоб вони допомагали формувати і тестувати гру, поки вона знаходиться в розробці.

Залучайте нові інвестиції

Нарешті, коли все інше зроблено, ви готові почати робити нові інвестиції. Ймовірно, що у вас були принаймні деякі початкові інвестиції, які допоможуть вам зі стартом проекту, і тому зараз ми говоримо про другий або третій раунд, щоб продовжити зростання та масштабування.

Ви також можете розраховувати на прибуток через попередні продажі гри, а також через користувачів, які обмінюють свої місцеві гроші на валюту в додатку. У той же час ви не можете дозволити собі покладатися тільки на це, тому найкращим варіантом є поєднання покупок, які робитимуть користувачі, і зовнішніх інвестицій.

Висновок

Тепер, коли ви знаєте, як працює Axie Infinity і що вам потрібно зробити, якщо ви хочете наслідувати їх приклад, ви можете застосувати це на практиці.

Якщо ви будете дотримуватися поетапного процесу, який ми окреслили, ви почнете успішно й завершите вчасно більшість підготовчих робіт. З огляду на це, вам, ймовірно, все ще знадобиться допомога, особливо коли мова йде про розробку.

Ось де ми маємо багаторічну експертизу і можемо запропонувати великий досвід. У ZFORT Group ми працюємо над проектами NFT усіх форм і розмірів, починаючи від аукціонів мистецтва NFT до ігор, таких як Axie Infinity. Наша команда досвідчених розробників NFT готова допомогти вам втілити ваші ідеї в життя. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше або приєднуйтесь до команди ZFORT Group для того, щоб набути власний досвід розробки NFT разом зі справжніми професіоналами.

ПІДПИШИСЬ НА РОЗСИЛКУ